Sigortalı Nakliyat

 

Sigortalı Nakliyat
Asıl Sigorta Paketleme İle Başlar, Tedbir Bizden Sigorta Şirket'den
Sigortalı nakliyat çeşitli ve üstü kapalı yapılmakta çoğu müşteri poliçesini görmemektedir. Araçlarımız tam kapsamlı yük emtiyalı kaskoludur müşterimizin talebi olmasa bile eviniz nakliye sigortasını kapsamı altında taşınmaktadır. Önemlimle gerek duyulan hizmeti müşterimiz için sağlayıcı oluyoruz. Hizmetimizde sorunsuz referanslara sahip olan Saltistanbul nakliyat komusyoncu,aracı olmadan tek elden hizmet alıcaksınız.
Evden eve nakliye sigortali en çok şehirler arası taşımacılıkta önemlidir. Evden eve nakliyat firmasının sigorta yaptırmaması durumunda kişi, eşyalarını Nakliyat Emtia Sigortası ile sigorta altına alabilir. Kişilerin yaptıracağı bu sigorta poliçesi ile eşyalarını garanti altına almış olur.
Evden eve nakliyat firmalarını kullanacak ve bilhassa başka bir şehre taşıma yapacaksanız kullandığınız firmanın sigortaları hakkında bilgi edinin. Eğer firma sizi güvence altına alacak bir sigortaya sahip değilse siz kendiniz eşyalarınızı yukarıda bahsi geçen Nakliyat Emtia Sigortası ile güvence altına alınız.

Sigorta Maddeleri;
Tam Ziya: Taşınan araçla malın birlikte tamamen zayi olması halinde güvence verir.
Dar Teminat: Taşınan yükün ve onu taşıyan aracın taşıma esnasında birlikte karşılaşacakları bir riziko neticesinde uğrayacağı zararların sigorta edilmesidir. Bu teminata girmeyen başlıca rizikolar, yükün çalınması, ıslanması ve eksilmesidir.
Geniş Teminat: Taşınan yükün çıkış deposundan varış deposuna ulaşıncaya kadar uğrayacağı tüm zararları temin eder. Yükleme, boşaltma ve kısmı hasarlarda teminata dahildir. Malın kendi kusuru teminat dışıdır.
Evden eve taşıma firmaları yapılacak işi büyük çoğunlukla tam ziya kapsamında sigortalamaktadırlar. Yani sadece eşya araç üzerinde iken aracın başına gelebilecek bir felaket sonucu eşyanın tamamen ziyan görmesi durumunda sigorta devreye girmektedir.
Tam ziya teminatının üzerine gereken ücret farkını ödemeyi üstlendiğiniz takdirde dar teminat ile taşımayı sigorta yaptırabilirsiniz lakin oluşacak hasarın tespiti için gelen eksper sorunu taşıma firmasının ambalajı iyi yapmamasında bulabilir ki bu yüksek bir ihtimaldir o vakit yine mağdur durumda kalabilirsiniz.

Güvence Altına Alınmayan Eşyalar;
Her bir tekil ve kurumsal müşteri güvence,sorunsuz taşınma istemektedir. Bilinçsiz,korsan ve merdiven altı dediğimiz firmalara farkında olmadan taşıma talebinde bulunulabilirsiniz önemle aradığınız şartlar ve talepleriniz olmalı sadece sigorta bir çözüm değildir. Ev taşımada uzman yıllarını vermiş bir firma el yatkınlığı ile pratik çözüm sağlayarak eşyanız zarar görmeden hizmet sağlayıcınız olabilir,çözüm kadrolu elemen aile şirketi ve müşteriye sunumu ile beyan etmesini isteyebilirsiniz ucuz fiyat kalitesiz,yüksek fiyat kaliteli işçilik anlamına gelmemektedir.

 

Sigortalı evden eve nakliyat, nakliyat sigortası nedir, nakliye sigortası yapan firmalar, evden eve nakliyat sigorta şirketleri