Maltepe Evden Eve

Maltepe Evden Eve Nakliyat
Şirketimizin merkezi istanbul anadolu yakası maltepe ilçesinde bulunması en kısa mesafeye garantisi altında uygun fiyat verebilmekteyiz. Maltepe deki yeni yerleşim ve yapımı devam eden sosyal tesisleri yanı sıra ulaşım deniz yolu ile de sağlanması için çalışmalar yapılmakta konum olarak nufusun çoğalması evden eve nakliyat taleplerinin çoğalması ve uygun garantili işçilik aranmakta. Biz maltepenin yerlileri olmamız bina yapılarını ve siteleri mevki olarak bilmemiz ulaşım rahatlığı konusunda uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Neden Eşya Paketlenmeli; Mobilya ve beyaz eşyalar için kırılma ve ezilme olmaması için darbe emici özelliği olan havalı baloncuklu patpat kullanılarak sargı yapıldıktan sonraki süreçte taşınma yapılmaktadır.

Eşyanız Nasıl Taşınmalı; Kusursuz insan yoktur itinalı ekip çalışması geliştiriyoruz uzman kadro işinin ehli kadifiye eleman seçildikten sonra yeterli sayıya ulaşılmalı acele edilmemesini öneriyor araca uygun eşyalar getirilerek ağır eşyalar aşşağı kısıma hafif kolili malzemeler üst kısıma uygun olacak şekilde istiflenerek kara yolları hız sınırı ve kurallarına uyularak yeni yerinize ulaştırıyoruz.

Süreç Sonrası Hizmetler; Taşınma işlemi bittikten sonra montaj ve eşyanın dekorasyonunu yapıyoruz elektirik ve doğalgaz bağlantılarını yapmamaktayız tehlikesi ve riks teşkil ettiği için yetklili servise baş vurularak yapılması gereken işlemlerdir.