Evden Eve Nakliyat

 Saltistanbul, Evden Eve Nakliyat ev taşıma eşya taşıma yapmakta uzmanlığımızı geliştiriyoruz. Ev hazırlanırken odalarda sökülüp eşyalar toplanmadan önce çalışma alanları kuruyor yerlere karton serilerek bantlayıp parke veya seramiğin çizilmesini engelliyoruz her odanın kolisine içinde neler olduğu yazılarak mobilya ve beyaz eşyalar paketlenerek taşımaya uygun hale getirilmektedir. Evinizin kurulumunda isteğiniz doğrultusunda odalara modüler mobilya ve koltuklarınız dekorasyonu yapılarak kolili eşyalarınızı istiflenmiş düzgün bırakıyor, mobilya ve koltuk alt tabanlarına keçe yapıştırılarak evinizin dekorasyonuna yardımcı olarak taşınması ağır eşyalarınızı yerine yerleştirerek teslim ediyoruz firmamız elektirik ve doğal gaz montajı yapmamaktadır. Mobilyacımız kurulumda eksik parça ve vidaları tamamlayarak daha sağlam hale getirmektedir. Konu evden eve nakliyat'sa saltistanbul size yeter. Evden Eve özen dikkat ister işinin ehli profosyonel elemanlarla gerçekleştirilir.Evden Eve taşımacılık. Araçlarımızın tümü hassas yükleri taşımaya elverişlidir ve en yeni teknolojiyle donatılmıştır.

Taşınma Öncesi Hatırlatma;
-Taşınma gününe kadar bozulacak gıdalarınızı tüketin 12 saat önceden buzdolabının fişini çekin.
-Mutfakta bulaşık bırakmayın, çöplerinizi akşamdan atın.
-Çamaşır ve bulaşık makinesinin içini boşaltın.
-Taşınacağınız günü yönetici ve apartman görevlisine bilgi verin.
-Taşınma günü aracın park etmesi için yer ayarlayın.
-Kolilemeyi kendiniz yapacaksanız mutlaka kolilere numara,nerden alındığı ve içinde ne olduğunu yazın bu işlem size evin içinde kolileri taşımayı ortadan kaldırıp yerleşimde kolaylık sağlıcaktır.
-Eşyalar uygun şekilde koliye istifini yapmaniz gerekir ağır cam ve kitaplar küçük hacimli hafif Eşyanızı büyük kolileme yapınız.
-Nakliye aracının apartman kapısına kadar yanaşıp yanaşamıcağı hakkında keşifde bulunun.

Hizmet Politikamız;
Biz aracı komusyonla çalışan firma değiliz bünyemizde bulunan araç ve elemanlarla gerçekçi firmayız.Bu esaslar gerçek fiyat garantisi vermektedir öncelikli hakkınız kaliteli hizmet güler yüzdür.evinizin değeri ve rahatlığı hiçbir yerde olmadığı benimseyen yeni evinize evden eve nakliye sinde hassasiyet göstererek en iyi hizmeti sağlıyoruz. ekonomi günümüzün ve global dünyamızın kaçınılmaz bir gerçeğidir her ailenin ekonomik sıkıntilarını evden eve nakliyesinde göz ardı edemiyoruz fiyatlarda indirim yapmakta az çalışarak çok kazanmak yerine politikamızı çok çalışarak az kazanmaya,referansımızı artırarak kaliteli hizmet önceliğimiz olmuştur.