Eşya Depolama

Gerekli sebebler ve çözüm. ev eşya ve ofis depolama evinizde tadilat, uzun süreli seyehat, ikamet etdiğiniz ev veya ofisi çıkmanızı gerektiren teslim tarihine kadar uygun yer bulamadığınızda yardımcı olacak çözüm depolamadır. depozito gerektirmeyen uygun çözümdür.
Eşyanıza uygun malzeme kullanılarak demonte eşyanız sökülerek ambalajını yapıyoruz depomuza belirlenen sürenin uzunluğuna göre istif yapılarak küçük hacimli (koli, poşet, valiz vb.) aşyanız raflara hacimli büyük (koltuk, beyaz eşya, mobilya) aşyanız palet kullanılarak hava alacak şekilde istif adilerek muhafıza adiyoruz. Depomuz yangın, hırsızlık, sel ve doğal afetler için sigortalıdır ev eşyanız liste halinde teslim alınarak bir kopyası müşteriye teslim edilir.
İstanbul anadolu yakasında bulunan depomuz rutubetsiz ve her gün havalandırılmakta güvenlik açısından korunaklıdır. depomuza konulacak malzemeler (ev Eşyası, ofis, evrak) kısa süreligine bırakılmalıdır. Maddi sıkıntılar yaşayan şirket ve şahıslar depolama işlemine baş vurarak maddi açıdan rahatlk sağlanınca Eşyalarını almalıdır depozito gerektirmeyen Eşya depolama hizmetileri işlemdir.
Firmamızın Eşya depolama önerileri beyaz Eşyalarınızı 12 saat önceden fişini çekin ve buzdolabı içerisindeki gıdaları boşaltın içinde unutulan gıda maddesi depodan teslim edildiği zaman kokudan kullanılamaz hale gelebilir bulaşık ve çamaşır makinesinin suyu tamamını attığından emin olun. günlük kullanıcağınız Eşya ve gereçleri kendiniz ayırıp arabanıza veya kullanım alanına kendiniz götürün.

Depolama Ön Bilgisi;
-Eşya depolama süreci öncesinde ziynet Eşyası, para, tapu, cep telefonu vb. diğer özel şahsi Eşyalarınızı toplayıp yanınıza alınız.
-Nakliye sabahı kamyonetin yanaşacağı asansörün uygun olması için apartman gorevlisiyle iletişime geçin.
-Kisisel kullacağiniz kıyafet ve Eşyanızı garaj ,daire anahtarlarınızı alınız.
-Depo içerisine gıda, sıvı ve kuru bakliyat besin maddelerini sakıncalı ürün olarak depolanamamaktadır .
-Taşınma ve esya depolama suresince her hangi bir sorun yaşarsanız sedece yetkili ekip lideri ile iletişim kurunuz.

Düzenlenen Sözleşme;
Depolanan eşyalar önce paketlenip ambalajlıyoruz ve her paket numara ve barkot yapıştırılıp liste oluşturulur, 2(iki) nüshanın biri müşteriye diğeri firmamızda kalmak üzere taraflı imzalanır.

 

 

Eşya depolama
depolama depolama hizmetleri